• O Klubie

Klub Pol-Survival PTTK, działający przy Oddziale PTTK w Rzeszowie należy do najstarszych tego typu w kraju. W okresie kilkunastu lat działalności przez Klub przewinęło się kilka tysięcy młodych ludzi, chcących sprawdzić się i przeżyć przygodę na łonie natury i w towarzystwie rówieśników. Obecnie już drugie i trzecie pokolenie bierze czynny udział w naszych wyprawach i szkółkach przygotowujących do większych wypraw.

pigmejZdążyliśmy odwiedzić Karpaty Wschodnie, a to Gorgany, Czarnohorę, Karpaty Rumuńskie, przeżyliśmy wielką przygodę wśród Tatarów Krymskich, przemierzyliśmy ponad 6 tys. km po fiordach i lodowcach skandynawskich. Oprócz tego organizujemy kilkudniowe wypady na Słowację w góry Małej Fatry, Sloveńskiego Raju, Niżne i Zachodnie Tatry. Każdego roku organizujemy spływy kajakowe na wodach polskich, jak również zagranicznych. Współpraca z Klubem Speleologicznym w Dąbrowie Górniczej pozwala nam na penetrowanie jaskiń na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej i w Tatrach.

Poprzez naszą stronę internetową pragniemy dotrzeć zarówno do osób które były lub są członkami naszego Klubu, jak również do wszystkich tych którzy chcieli by się do nas przyłączyć. Dlatego staramy się tutaj zamieszczać zarówno podstawowe informacje o Klubie – jego historii i obecnym funkcjonowaniu, jak również opisy – relacje z organizowanych przez nas imprez turystycznych. Zamieszczone „wspomnienia” dotyczą zarówno konkretnych imprez, jak również znaleźć tu można informacje bardziej ogólne. Pragniemy odnowić stare kontakty jak również nawiązać nowe przyjaźnie. Zapraszamy do galerii zdjęć

Skontaktuj się z nami przez zakładkę kontakt z Klubem.

Zarząd Klubu Pol-Survival:

Prezes Klubu: Piotr Curzytek